Yağlıdere İlçe Müftülüğü Vaizi görevine Ahmet Esat AY atandı.
19.08.2022
Müftü Abdullah BAL göreve başladı.
19.08.2022
HOCAMIZ VEFAT ETTİ
01.08.2022
Müftülüğümüz ‘Çocuk Şenliği’ düzenledi.
20.07.2022
Çocuklarla Camide Bir Gün
06.07.2022